In de week voor Carnaval hadden we een soort van polonaise, zeg rij(broek) aan graafmachine-afleveringen gedaan. Een van de afleveringen was voor onze klant Gebr van Rijbroek loon- en grondverzet. Met de Staad-combinatie bezorgden we hun gloednieuwe graafmachine naar zijn nieuwe onderkomen in het Brabantse Schijndel, waar hij meer dan trots werd ontvangen.
Volgens een testpanel onder Develon machinisten ligt deze graafmachine lekker in de hand en is hij af fabriek goed afgesteld. Zelf vinden we hem een bulk aan kracht uitstralen. Niet gek ook, met zijn krachtige maar toch zuinige 6 cilindermotor met ruim 150 PK. Deze motor is voorzien van een roetfilter, katalysator en AdBlue-technologie, en daarmee voldoet hij aan de huidige emissiestandaarden.
Deze machine is voorzien van een uiterst comfortabele en luxe veiligheidcabine, die rijkelijk voorzien is van veel standaardopties zoals: airconditioning met klimaatbeheersing, instelbare verwarmde stoel met luchtvering, dakluik met kunststof ruit, ingebouwde koelbox en nog veel meer. Op de modelpagina van deze mobiele DX170W-7 graafmachine kun je de machinebrochure downloaden met daarin alle standaard opties, graafmachine-afmetingen en meer.
In onze werkplaats in Veghel hebben onze monteurs deze graafmachine klantspecifiek opgebouwd, met onder andere de volgende opties:
Wij wensen Gebr. van Rijbroek heel veel fijne, sterke en veilige draaiuren toe.
Klik op de onderstaande afbeeldingen voor een vergroting.
Neem contact met ons op. We vertellen je er graag meer over!