Ons team

Samen zijn we tot alles in Staad!

We blijven graag herhalen dat Staad ons gezamenlijk bedrijf is. Belangrijke bouwstenen zijn respectvol met elkaar omgaan, moeite doen voor elkaar, klanten én leveranciers, afspraken nakomen en elkaar aanspreken in het nakomen van deze afspraken. Doordat we onszelf afvragen; wat vandaag goed gaat, morgen nóg beter kan, komen er ook vanuit intern verbeterpunten die aangepakt worden. Door zaken onderling goed af te stemmen creëren we een goed lopende organisatie waarin het prettig is om te werken. Ben je nieuwsgierig geworden naar het gezicht achter jouw contactpersoon of de persoon die jouw machine aan het opbouwen is? Hieronder staan alle collega's van team Staad op een rijtje.              

Directie

Pieter Staadegaard
Algemeen directeur
pieter@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 05 67 62
Sijmen Staadegaard
Commercieel directeur
sijmen@staad-groep.nl
Tel +31 6 21 49 00 74

Research & Development

Thijs van Hal
Research & Development Manager
thijs@staad-groep.nl
Tel +31 6 21 97 25 53
Dilip Pai Palimar
System engineer
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111

Verkoop

Johan Zijlmans
Sr. verkoopspecialist
johan@staad-groep.nl
Tel +31 6 21 81 94 82
Caroline Maas
Verkoop binnendienst
c.maas@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
André van den Elzen
Verhuur coördinator
a.elzen@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 116
Frank Verbij
Demonstrateur
frankverbij@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 29 50 36

Logistiek

Corné Vromans
Logistiek manager
corne@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Chris Rijk
Strategisch inkoper
chrisrijk@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Huib van Zutphen
Inkoper
h.zutphen@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Paul Cortenbach
Magazijn medewerker
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Jan van der Zanden
Magazijn medewerker
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Leo Migchels
Chauffeur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Thomas van Heertum
Magazijn medewerker
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114

Productie

Theo van Dongen
Productie manager
theo@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 42 64 02
Alec Brouwers
Productiemanager Externe leveranciers
a.brouwers@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Jordy van Kessel
Werkvoorbereider
j.kessel@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Jeroen Beijers
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Ronnie Blonk
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Rob Somers
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Patrick van der Meijden
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Corne de Graaij
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Sandhi Zidar
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Damian Ejsmont
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Lynn Gulik
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Jos Nuchelmans
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Erik van Schaik
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Pascal van der Spank
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Timmy van den Berg
Opbouwmonteur
info@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111

Service

Joeri Gabriëls
Servicemanager
joeri@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
John Sleegers
Garantie en servicefacturatie
john@staad-groep.nl
Tel +31 6 25 34 98 79
Eefje van der Meijden
Assistent service planning
eefje@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 46 66 46
Rob op 't Hoog
Serviceplanner
r.hoog@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Chris van Breugel
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Tim Leenhouwers
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Ad van Oorschot
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Jelle van de Rijt
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Frank van Vlerken
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Marnick van Vijfeijken
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Remco Jansen
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Teun van der Velden
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Sander Verkuijlen
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Krzysztof Ogonowski
Service en test engineer
k.ogonowski@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Margies Gevers
Interieurverzorgster
m.gevers@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Els Ketelaars
Interieurverzorgster
e.ketelaars@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113

Communicatie

Yanieke Jussen
Manager communicatie en vertrouwenspersoon
yanieke@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 45 62 43

Systeem Ontwikkeling

Teun van den Einden
Business Systeem Developer
t.einden@staad-groep.nl
Tel +31 6 46 92 73 82
Devin van Broekhoven
Fullstack Developer
d.broekhoven@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111

Financieel

Pascal Janssen
Finance manager
p.janssen@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Jacqueline Engelen
Administratief medewerker
crediteuren@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Erna van Zutphen
Administratief medewerker
debiteuren@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
20210601 Doosan Dx140w Action 01 (2)

Wil je meer weten over onze machines of onze service?

Neem contact met ons op. We vertellen je er graag meer over!

Wij houden je graag op de hoogte