Ons team

Samen zijn we tot alles in Staad!

We blijven graag herhalen dat Staad ons gezamenlijk bedrijf is. Belangrijke bouwstenen zijn respectvol met elkaar omgaan, moeite doen voor elkaar, klanten én leveranciers, afspraken nakomen en elkaar aanspreken in het nakomen van deze afspraken. Doordat we onszelf afvragen; wat vandaag goed gaat, morgen nóg beter kan, komen er ook vanuit intern verbeterpunten die aangepakt worden. Door zaken onderling goed af te stemmen creëren we een goed lopende organisatie waarin het prettig is om te werken. Ben je nieuwsgierig geworden naar het gezicht achter jouw contactpersoon of de persoon die jouw machine aan het opbouwen is? Hieronder staan alle collega's van team Staad op een rijtje.        

Directie

Pieter Staadegaard
Algemeen directeur
pieter@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 05 67 62
Sijmen Staadegaard
Commercieel directeur
sijmen@staad-groep.nl
Tel +31 6 21 49 00 74
Rob Wijnschenk
Operationeel directeur
r.wijnschenk@staad-groep.nl
Tel +31 6 10 94 07 30
Jelle Dijkstra
Financieel directeur
j.dijkstra@staad-groep.nl
Tel +31 6 53 59 92 16
Ilse Valks
Management assistent
i.valks@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111

Research & Development

Thijs van Hal
Product manager
thijs@staad-groep.nl
Tel +31 6 21 97 25 53
Maarten Munster
R&D manager
m.munster@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Nic Witteveen
Product manager
n.witteveen@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Dilip Pai Palimar
System engineer
d.palimar@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Koen Jansen
R&D monteur
k.jansen@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Job van Zoggel
R&D monteur
j.zoggel@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Floris Stokkel
Leidinggevende mechanische groep
f.stokkel@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Tony van den Hurk
Product improvement engineer
t.hurk@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Bjorn Duisters
Product improvement engineer
b.duisters@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Joan Ollés Padilla
Product engineer
j.olles@staad-groep,nl
Tel +31 413 725 111
Ard van Uden
Product engineer
ard.uden@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Jos Schoenmakers
Product owner Electric
j.schoenmakers@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Bálint Izbéki
Solid works engineer
b.izbeki@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Fons Rooijakkers
R&D engineer
f.rooijakkers@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Wout Papma
R&D engineer
w.papma@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Barney Heeman
Controls engineer
b.heeman@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111

Verkoop

Johan Zijlmans
Senior verkoopspecialist
johan@staad-groep.nl
Tel +31 6 21 81 94 82
Frank Eugelink
Senior verkoopspecialist
f.eugelink@electric-ece.com
Tel +31 6 27 04 30 53
Sander Verkuijlen
Verkoopspecialist
s.verkuijlen@staad-groep.nl
Tel +31 6 25 19 96 57
Caroline Maas
Verkoop binnendienst
c.maas@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Chris Rijk
Verhuur coördinator
chrisrijk@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 116
Frank Verbij
Demonstrateur
frankverbij@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 29 50 36
Chris Sulkers
Business developer
c.sulkers@staad-groep.nl
Hans van de Mortel
Laadinfra specialist
h.mortel@staad-groep.nl
Berend Buil
Business developer
b.buil@electric-ece.com
Alex Hagen
Laadinfra specialist
a.hagen@staad-groep.nl
Theo Jansen
Projectmanager
t.jansen@staad-groep.nl

Kwaliteit & Veiligheid

Peter Moorman
Quality assurance engineer
p.moorman@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Sander Hoogland
VGM-coördinator
s.hoogland@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111

Logistiek

Paul Cortenbach
Magazijn medewerker
paul@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Anke Faulhaber
Magazijn medewerker
a.faulhaber@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Job van de Ven
Magazijn medewerker
j.ven@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Gijs Paauw
Magazijn medewerker
g.paauw@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Leo Migchels
Chauffeur

Tel +31 413 725 114

Productie

Theo van Dongen
Technisch manager
theo@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Alec Brouwers
Externe productie manager
a.brouwers@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Jordy van Kessel
Senior werkvoorbereider
j.kessel@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Christ Prinse
Werkvoorbereider
c.prinse@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Maurice Melis
Meewerkend voorman
m.melis@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Jeroen Beijers
Senior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Ronnie Blonk
Medior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Rob Somers
Senior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Patrick van der Meijden
Junior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Corne de Graaij
Senior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Erik van Schaik
Junior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Leon de Veth
Medior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Wojciech Dabrowski
Junior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Djerry Kers
Leerling servicemonteur

Tel +31 413 725 111
Jos Nuchelmans
Assemblagemedewerker

Tel +31 413 725 111
Timmy van den Berg
Assemblagemedewerker

Tel +31 413 725 111
Ruben van Loon
Assemblagemedewerker

Tel +31 413 725 111
Michal Kozaczynski
Junior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Przemek Bunda
Junior opbouwmonteur

Tel +31 413 725 111
Lynn van Gulik
Sub- assemblagemedewerker

Tel +31 413 725 111
Tom van den Elzen
Junior werkvoorbereider halffabrikaten
t.elzen@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Frank Manders
Werkvoorbereider externe productie
f.manders@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Huib van Zutphen
Werkvoorbereider externe productie
h.zutphen@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 114
Koen de Wit
Werkvoorbereider externe productie
k.wit@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Rick van de Loo
Werkvoorbereider externe productie
r.loo@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Peter Cortenbach
Supply chain manager
peter.cortenbach@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Tom van Herpen
Supply chain inkoper
t.herpen@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Maarten van Orsouw
Supply chain medewerker
m.orsouw@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111

Service

John Sleegers
Service manager
john@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Twan de Wit
Service coördinator
t.wit@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Eefje van der Meijden
Assistent serviceplanning
eefje@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Mirjam Zegers
Assistent serviceplanning
m.zegers@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Rob op 't Hoog
Serviceplanner
r.hoog@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Chris van Breugel
Technisch servicemedewerker
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Max Gielis
Servicemedewerker elektrisch
m.gielis@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Tim Leenhouwers
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Ad van Oorschot
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Jelle van de Rijt
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Frank van Vlerken
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Remco Jansen
Servicemonteur
service@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 113
Els Ketelaars
Interieurverzorgster
e.ketelaars@staad-groep.nl
Carmen Tavarez van de Laar
Interieurverzorgster
c.tavarez@staad-groep.nl

Communicatie

Yanieke Jussen
Communicatiemanager en vertrouwenspersoon
yanieke@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 45 62 43
Thijs van Schaijk
Marketing- en communicatie medewerker
t.schaijk@staad-groep.nl
Tel +31 6 29 29 77 27
Demi Hendriks
Communicatie & Design medewerker
d.hendriks@staad-groep.nl
Tel +31 6 27 32 81 87
Patrick Vuijk Noorland
Technisch trainer
p.noorland@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Rob Menting
Technisch schrijver
r.menting@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111

Systeem Ontwikkeling

Teun van den Einden
Business systeem develop manager
t.einden@staad-groep.nl
Tel +31 6 46 92 73 82
Devin van Broekhoven
Fullstack developer
d.broekhoven@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Yohn Cheung
Fullstack developer
y.cheung@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Karst Koedijk
Homologatie engineer
k.koedijk@staad-groep.nl

Financieel

Bart van Esch
Financieel manager
b.esch@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Roel Verkuijlen
Business controller

Tel +31 413 725 111
Jacqueline Engelen
Administratief medewerker
crediteuren@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Erna van Zutphen
Administratief medewerker
debiteuren@staad-groep.nl
Tel +31 413 725 111
Kirsten Wagenaar
Administratief medewerker

Tel +31 413 725 111

HR

Carmen van den Hurk
HR manager
c.hurk@staad-groep.nl
Tel +31 6 15 83 15 02
Christiane de Bok
HR-adviseur
c.bok@staad-groep.nl
Tel +31 6 25 47 08 96
DX165W 7 Electric Staad Powerbox400 Emissieloze Mobiele Graafmachine Grondverzetmachine

Wil je meer weten over onze machines of onze service?

Neem contact met ons op. We vertellen je er graag meer over!

Wij houden je graag op de hoogte